09392266814  -  09104908847

 

در طی تحصیل به ویژه تحصیلات تکمیلی دانشجویان ملزم به مشاوره در نگارش مقاله در دروس تخصصی خود هستند. با این حال اغلب دانشجویان، با توجه به سبک زندگی مدرن و مشغله های روز افزونشان، جهت مشاوره در نگارش مقاله تخصصی به زبان انگلیسی که اغلب کاری بسیار زمان بر و تخصصی است با مشکل مواجه هستند.

به همین خاطر متاسفانه تعداد زیادی از پروژه های تحقیقاتی و رساله یا تز های دانشجویی علیرغم کیفیت بالای آنها به دلیل عدم آشنایی نویسنده با فن نگارش حرفه ای مقالات و ضعف های نگارشی، در ژورنال های معتبر (ژورنالهای ISI و یا ISC) به چاپ نمی رسند.

از این رو موسسه شریف یار با شناسایی و گردهم آوری تعداد بسیاری از اساتید برجسته و متخصصین تراز اول و حرفه ای داخل و خارج از کشور در رشته های مختلف و با تشکیل اولین شبکه جامع متخصصین در حوزه نگارش مقاله تحت عنوان سامانه یکپارچه متخصصین و اساتید جهت مشاوره در نگارش مقاله و آماده سازی مقالات(سیمانا) برآنست تا خدمات متنوعی را در خصوص نگارش مقاله، استخراج مقاله از رساله یا تز و یا سایر متون پژوهشی، ویرایش، تصحیح و تکمیل مقالات به علاقه مندان ارائه دهد.

تمامی متخصصین سیمانا بر اساس سابقه موثر پژوهشی و تحقیقاتی، تجربه و تخصص بالا در نگارش مقالات سطح بالا، تسلط به زبان انگلیسی، سطح بالای دانش تخصصی، توانایی در نگارش مقاله ذر موضوعات متنوع مرتبط با حوزه تخصصی و چندین معیار دیگر انتخاب شده اند و هر یک از آنها داری چندین مقاله ISI با ضریب تاثیر بالا می باشند. افتخار همکاری با چنین شبکه جامعی از متخصصین به موسسه شریف یار این امکان را می دهد تا مقالاتی با کیفیت بالا و منحصر به فرد را در زمانی کوتاه به دانشجویان و محققین گرانقدر کشورمان ارائه دهد.

قابل ذکر است تمامی سفارشات دانشجویان و محققین به موسسه شریف یار به صورت محرمانه مورد بررسی قرار می گیرند و بدون ذکر نام سفارش دهنده به متخصصین سیمانا جهت نگارش واگذار می گردند. همچنین تمامی مقالات پس از طی فرآیند نگارش توسط نرم افزارهای مربوط به Plagiarism مورد بررسی قرار می گیرند و عدم سرقت ادبی آنها توسط موسسه تضمین می شود. یکی از مهمترین تعهدات موسسه شریف یار در قبال شما تحویل به موقع مقالات می باشد.در خصوص زمان نگارش مقالات، شریف یار بسیار انعطاف پذیر عمل می کند بطوریکه با توجه به میزان فوری بودن سفارش و سطح مقاله مورد نظر زمان تقریبی نگارش می تواند بین یک هفته تا یک ماه متغیر باشد.

در صورت وجود هر گونه سئوال و یا مشکل در ارتباط با مقاله این امکان برای شما وجود دارد تا به طور مستقیم با متخصصین ما صحبت و در ارتباط با سئوالات و مشکلات مد نظر با آنها مشورت نمایید. مسلما متخصصین موسسه شریف یار از اینکه بتوانند مشکلات شما را حل کنند و پاسخ سئوالات شما را در ارتباط با مقاله نگارش شده بدهند بسیار خوشحال خواهند شد. موسسه شریف یار به یاری متخصصین توانمند خود در سیمانا (سامانه یکپارچه متخصصین و اساتید جهت نگارش و آماده سازی مقالات) مفتخر است تا خدمات ذیل را با کیفیتی بسیار بالا و در زمانی کوتاه به دانشجویان و محققین گرانقدر داخل و خارج از کشور ارائه کند:

  • انتخاب موضوع و مشاوره در نگارش حرفه ای مقاله در تمامی رشته ها و موضوعات و به دو زبان انگلیسی و فارسی.
  • مشاوره در استخراج مقاله از رساله یا تز و یا سایر متون پژوهشی.
  • بازنویسی مقالاتی که در داوری یک یا چند ژورنال تخصصی رد (reject) شده اند.
  • مشاوره در تبدیل مقالات فارسی به مقالات استاندارد انگلیسی توسط متخصصین انگلیسی زبان و با در نظر گرفتن ترمینولوژی هر رشته.
  • ویرایش و اعمال اصلاحات بر روی مقالات فارسی یا انگلیسی آماده و انطباق آنها با استانداردهای محتوایی و ساختاری لازم برای ژورنالهای معتبر.
  • مشاوره در نگارش مقالات در سطوح متوسط تا بسیار بالا بسته به سطح کار پژوهشی صورت گرفته.
  • مشاوره در نگارش انواع مقالات از جمله مقالات علمی ترویجی، مقالات علمی پژوهشی، مقالات مروری(Review)، مقالات کنفرانسی(proceeding)،نگارش مقالات Survey، انواع مقالات از نوع Letter، انواع مقالاتCommunication ، فصول کتاب (Book Chapters) و….
  • مشاوره در تصحیح و تکمیل مقالات نگارش شده.

بلاگ مقالات

  • Start Publishing Date
چاپ تضمینی مقالات

گستره دانش در دنیای کنونی بسیار گسترده است. طیف وسیع رشته ها، گرایش ها و موضوعات علمی گواه این نکته است که دیگر مرزبندی گذشته در ارتباط با علوم کارکرد خود را از دست داده اند. در این میان یکی از ...

استخراج مقاله از پایان نامه

استخراج مقاله از پایان نامه از بخشی از پایان نامه انجام می شود که حاصل تحقیق تخصصی خود نویسنده آن است و اصطلاحاََ کار نو و جدیدی در آن انجام شده باشد. لذا هرچقدر کیفیت کار انجام شده بالاتر باشد کیفیت ...

مشاوره در نگارش مقاله

در طی تحصیل به ویژه تحصیلات تکمیلی دانشجویان ملزم به مشاوره در نگارش مقاله در دروس تخصصی خود هستند. با این حال اغلب دانشجویان، با توجه به سبک زندگی مدرن و مشغله های روز افزونشان، جهت مشاوره در نگارش ...

Load More