09392266814  -  09104908847

 

استخراج مقاله از پایان نامه

استخراج مقاله از پایان نامه از بخشی از پایان نامه انجام می شود که حاصل تحقیق تخصصی خود نویسنده آن است و اصطلاحاََ کار نو و جدیدی در آن انجام شده باشد. لذا هرچقدر کیفیت کار انجام شده بالاتر باشد کیفیت مقاله نیز بالاتر خواهد رفت و شانس پذیرش در مجلات باکیفیت تر بیشتر خواهد شد.

مزایای استخراج مقاله از پایان نامه

با استخراج مقاله از منابع می توانید ضمن اثبات کیفیت پایان نامه از مزایای آن در مصاحبه کاری و تحصیلی استفاده کنید. موسسه مشاور علمی در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت به شما کمک می کند به صورت تضمینی، کار پژوهشی خود را به مقاله ISI تبدیل کنید. استخراج مقاله از پایان نامه از اولویت های روند پژوهشی یک دانشجوی کارشناسی ارشد یا دکتری می باشد.

صفر تا صد استخراج مقاله از پایان نامه در شریفیار

برای استخراج مقاله از پایان نامه و یا استخراج مقاله از متون تخصصی مورد نظر خود، لازم است فایل و یا فایل های مربوطه را پس از برقراری ارتباط با کارشناسان موسسه شریف یار برای آنها ارسال نمایید. پس از آن لازم است از لیست مقالات ISI، علمی پژوهشی، علمی تخصصی و یا اینترنشنال ارسالی از سمت موسسه شریف یار مجله مورد نظر خود را انتخاب نمایید. پس از آن مقاله شما با بهترین کیفیت استخراج، ترجمه و ویراستاری و برای مجله ارسال و پیگیری پذیرش آن انجام خواهد شد. درطول این فرایند، کارشناسان شریف یار شما را گام به گام در جریان روند کار قرار خواهند داد.

اکسپت و چاپ استخراج مقاله از پایان نامه

همانگونه که اطلاع دارید، برای تایید مقالات شما در مصاحبه های تحصیلی و کاری، لازم است مقاله شما در مجلاتی که در لیست سیاه وزارت علوم و یا لیست سیاه دانشگاه آزاد نباشد. موسسه شریف یار این اطمینان را به کلیه متقاضیان می دهد که کلیه مجلات مورد معرفی از سمت این موسسه در لیست های سیاه نمی باشند.

همچنین متقاضی می تواند مجلاتی خارج از لیست موسسه شریف یار را نیز انتخاب نمایند و موسسه شریف یار در مجله مورد نظر متقاضی اقدام به سابمیت و اخذ پذیرش خواهد نمود.

بلاگ مقالات

  • Start Publishing Date
چاپ تضمینی مقالات

گستره دانش در دنیای کنونی بسیار گسترده است. طیف وسیع رشته ها، گرایش ها و موضوعات علمی گواه این نکته است که دیگر مرزبندی گذشته در ارتباط با علوم کارکرد خود را از دست داده اند. در این میان یکی از ...

استخراج مقاله از پایان نامه

استخراج مقاله از پایان نامه از بخشی از پایان نامه انجام می شود که حاصل تحقیق تخصصی خود نویسنده آن است و اصطلاحاََ کار نو و جدیدی در آن انجام شده باشد. لذا هرچقدر کیفیت کار انجام شده بالاتر باشد کیفیت ...

مشاوره در نگارش مقاله

در طی تحصیل به ویژه تحصیلات تکمیلی دانشجویان ملزم به مشاوره در نگارش مقاله در دروس تخصصی خود هستند. با این حال اغلب دانشجویان، با توجه به سبک زندگی مدرن و مشغله های روز افزونشان، جهت مشاوره در نگارش ...

Load More