09392266814  -  09104908847

 

چاپ تضمینی مقالات

گستره دانش در دنیای کنونی بسیار گسترده است. طیف وسیع رشته ها، گرایش ها و موضوعات علمی گواه این نکته است که دیگر مرزبندی گذشته در ارتباط با علوم کارکرد خود را از دست داده اند. در این میان یکی از مهمترین ابزارهای گسترش دانش نشریات علمی یا ژورنال ها هستند. رشد شگفت انگیز تعداد ژورنال ها در سالهای اخیر سبب گشته است انتخاب یک ژورنال مناسب جهت چاپ تضمینی مقالات با وجود بیش از بیست هزار عنوان ژورنال معتبر و بیش از دهها عنوان ژورنال در هر موضوع تخصصی با مشکل مواجه باشد. چه بسیارند مقالات ارزشمندی که به دلیل عدم آشنایی کامل مولفین آنها، در ژورنالهایی با کیفیت پایین چاپ شده اند و یا جهت چاپ آن در ژورنال مناسب زمان بسیار زیادی صرف شده است.

از این رو در سراسر جهان شرکتها و موسساتی تاسیس گشته اند تا با بهره گیری از متخصصین و نرم افزارهای مرتبط، مولفین را در انتخاب ژورنال۲مناسب و ارسال مقالات به آن ژورنالها یاری رسانند. از دیگر سوی، پس از انتخاب ژورنال مناسب، رعایت اصول ساختاری و محتوایی آن ژورنال، تسریع فرآیند داوری، پاسخ مناسب به نظرات داورها و کاهش زمان چاپ از دیگر مشکلاتی است که محققین و بویژه دانشجویان و داوطلبان شرکت در مصاحبه دکتری یا دریافت بورس تحصیلی به دلیل محدودیتهای زمانی شان با آنها مواجه اند.

از این رو موسسه مشاور علمی با ایجاد شبکه ای از محققین تراز اول، اساتید برجسته و داوران بین المللی ژورنالهای معتبر داخل و خارج از کشور تحت عنوان سیمادا (سامانه یکپارچه مشاوران، اساتید و داوران جهت انتشار مقالات) موفق گشته است ضمن انتخاب ژورنال مناسب و متناسب با مقاله شما، زمان دریافت پذیرش و چاپ مقالات را تا حد بسیار زیادی کاهش دهد.

فرایند کار سیمادا

سیمادا (سامانه یکپارچه مشاوران، اساتید و داوران جهت انتشار مقالات) بدین ترتیب است که ابتدا مشاوران این سامانه مقاله مورد نظر را مطالعه و بررسی می نمایند و سپس آن را برای متخصصین مربوطه در آن رشته ارسال می نمایند. متخصصین سیمادا که همگی از اساتید برجسته و داوران بین المللی ژورنالهای معتبر می باشند با بررسی مقاله سطح آن را مشخص و ژورنال مورد نظر را انتخاب می نمایند.

در این مرحله در صورتیکه مقاله با مشکلات محتوایی مواجه باشد آن مشکلات نیز برطرف و جهت چاپ در آن ژورنال آماده و سپس ارسال می گردد. افتخار همکاری با چنین شبکه جامعی از نخبگان و اساتید که همگی به عنوان داور در یک یا چند ژورنال معتبر مشغول فعایت هستند و یا دارای مقالات متعدد در آن ژورنالها هستند و شناخت کاملی از فرایندهای داوری ژورنالها در حیطه تخصصیشان دارند به سیمادا این قابلیت را می دهد تا با بهره گیری از ارتباطات وسیع میان این متخصصین و داوران و سردبیران ژورنالها، روند داوری مقالات را تسریع و زمان چاپ مقالات را به شدت کاهش دهد.

در انتها متخصصین این سامانه به سئوالات و نظرات داوران ژورنال پاسخ داده و مشکلات احتمالی را برطرف می نمایند و پذیرش نهایی مقالات را دریافت می نمایند. قابل ذکر است کلیه اطلاعات و مستندات دانشجویان و محققین که به موسسه مشاور علمی سپرده می شوند به صورت کاملا محرمانه مورد بررسی قرار می گیرند و تا مرحله قبل از چاپ جهت افزایش دامنه امنیت متقاضیان، بدون ذکر نام سفارش دهنده به متخصصین سیمادا جهت انتخاب ژورنال و چاپ مقاله واگذار می گردند. موسسه مشاور علمی به یاری متخصصین توانمند خود در سیمادا (سامانه یکپارچه مشاوران، اساتید و داوران جهت انتشار مقالات) مفتخر است تا کلیه خدمات مربوط به چاپ مقالات را به صورت کاملا تضمینی (کلیه شرایط و ظوابط ضمانت اجرایی چاپ مقاله در قرارداد حقوقی موسسه ذکر شده است) به دانشجویان و محققین گرانقدر داخل و خارج از کشور ارائه نماید.

بلاگ مقالات

  • Start Publishing Date
چاپ تضمینی مقالات

گستره دانش در دنیای کنونی بسیار گسترده است. طیف وسیع رشته ها، گرایش ها و موضوعات علمی گواه این نکته است که دیگر مرزبندی گذشته در ارتباط با علوم کارکرد خود را از دست داده اند. در این میان یکی از ...

استخراج مقاله از پایان نامه

استخراج مقاله از پایان نامه از بخشی از پایان نامه انجام می شود که حاصل تحقیق تخصصی خود نویسنده آن است و اصطلاحاََ کار نو و جدیدی در آن انجام شده باشد. لذا هرچقدر کیفیت کار انجام شده بالاتر باشد کیفیت ...

مشاوره در نگارش مقاله

در طی تحصیل به ویژه تحصیلات تکمیلی دانشجویان ملزم به مشاوره در نگارش مقاله در دروس تخصصی خود هستند. با این حال اغلب دانشجویان، با توجه به سبک زندگی مدرن و مشغله های روز افزونشان، جهت مشاوره در نگارش ...

Load More